Amazon – jak go używać?

Amazon to miejsce, gdzie znajdziesz markowe trampki, sukienki, oryginalne kosmetyki, piękne meble oraz najnowszą elektronikę! Taki szeroki wybór produktów sprawia, że możesz kupić wszystko, czego potrzebujesz, nie wychodząc nawet z domu. Chociaż serwis ma łatwą w obsłudze platformę, to dla osoby, która pierwszy raz ma z tym styczność, może stanowić problem. Dlatego przygotowaliśmy krótki poradnik, jak z niego korzystać.

Jak korzystać z Amazona?

Pierwszym krokiem jest wybór języka, którego będziemy używać. Amazon dostępny jest po polsku, angielsku, niemiecku i w paru innych językach.

Kiedy ten punkt masz za sobą, możesz zacząć rejestrację. Dzięki niej powstanie Twoje osobiste konto na serwisie. Klikając w przycisk „Rozpocznij tutaj”, zostaniesz przeniesiony do specjalnego formularza. Zostaniesz poproszony o niezbędne dane, dlatego sprawdź dokładnie, czy wszytko wpisałeś poprawnie. Od tego zależy, czy przyszła transakcja się powiedzie. Po tej procedurze dostaniesz maila z potwierdzeniem. Kliknij, żeby aktywować swoje konto.

Pierwsza transakcja

Amazon wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów. Transakcje na ich serwisie można przeprowadzić bardzo szybko. Wystarczy, że znajdziesz interesujący Ciebie produkt i klikniesz. Następnie dodaj go do swojego koszyka i przejdź do realizacji zlecenia. Jeśli wszystkie dane będą się zgadzać, produkt zostanie do Ciebie wysłany. Formę płatności możesz uzgodnić przy danym zakupie. Niezależnie czy użyjesz przelewu bankowego, czy gotówki przy odbiorze – otrzymasz swój towar.

Sprawdź https://dealavo.com/pl/2019/06/07/niezbednik-dla-producentow-w-erze-amazona/

Leave us a Message