Biustonosz bralette daje mnóstwo swobody

Biustonosze bralette to jeden z hitów ostatnich sezonów. Zyskując na popularności, pokazały współczesne kobiety w nowym świetle. Jako indywidualistki na pierwszym miejscu stawiające wygodę oraz naturalności. Bez fiszbin, sztywnych materiałów i sztucznego unoszenia biustu.

Wszechstronne zastosowanie ,,braletki”

Komfort przez cały dzień zamiast bolesnego ucisku, taką zmianę do codziennego życia kobiety wprowadzają biustonosze bralette. W Polsce coraz częściej mówi się o nich ,,braletki”. I w nadchodzących latach będzie się zapewne mówiło jeszcze więcej. Współczesne kobiety cenią sobie wolność, której przejawem jest między innymi praktyczny, niekrępujący ruchów stanik. Coraz liczniejsze grono konsumentek nie chce słyszeć o usztywnianych modelach, nie interesuje ich także optyczne powiększanie biustu. Wybierają biustonosz bralette, jako ciekawy dodatek do luźnych bluzek z przezroczystego materiału czy swetra z odwróconym dekoltem. W wersji bardziej zabudowanej nadaje się nawet do samodzielnego noszenia, zwłaszcza w upalne dni.

Kobiecy biustonosz

Wbrew pozorom biustonosz typy braletka jest bardzo kobiecy. Podkreśla naturalne kształty, łagodnie zarysowując linię biustu. Nie ustępuje zatem w niczym tradycyjnym modelom. Przeciwnie, biustonosze bralette pomagają kobietom poczuć się swobodnie we własnym ciele. Podkreślają atuty figury, dodając pewności siebie i kobiecego wdzięku. Można je nosić przez cały rok, nie tylko latem. Koronkowe wykończenie sprawdza się na co dzień oraz jako element zmysłowego kompletu bielizny.